Loading...

Facebook розуміє, що без саморегулювання піддасться атакам держав, – Лігачова

Представники Facebook і Google вже декілька разів відвідували Україну і зустрічались з експертами. Вони розуміють, що коли не підуть шляхом якогось самообмеження, то піддадуться атакам держав. Тоді їх можуть просто поставити під повний контроль.


Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK розповіла шеф-редактор онлайн-видання «Детектор Медіа» Наталія Лігачова.


Вона висловила переконання, що Україна рухатиметься у напрямку регулювання Інтернету, і з цим потрібно просто змиритися.


«Я вважаю, що без цього ми не виживемо. Як би нам цього не хотілося, і який би наступ це не був на свободу слова, але той хаос і те перебільшення значення емоцій – ми або не переживемо, або маємо якимось чином з цим справлятись. А справлятись можна саме через регулювання», – наголосила журналістка.


Тому, переконана вона, єдине, що маємо зробити – це йти шляхом саморегулювання. Мовляв, ми маємо себе самообмежувати, поки це не почала робити держава.


«Так само це можуть робити світові «монстри» – організації держав. Або ж повинно бути бодай співрегулювання. По-іншому не буде», – запевняє Наталія Лігачова.


З її слів, людям сьогодні потрібно зробити так, щоб їх дуже швидко не поставили під контроль держави. Саме для цього і необхідне самообмеження.


«Представники Facebook і Google вже декілька разів відвідували Україну і зустрічались з експертами. Вони розуміють, що коли не підуть шляхом якогось самообмеження, то піддадуться атакам держав. Зараз Facebook дуже багато робить для того, щоб зрозуміти, як підтягти журналістську чи експертну спільноту. Втім, вони розуміють, що іншого шляху, крім самообмеження, немає, бо їх можуть поставити під повний контроль», – переконана Лігачова.


Нагадаймо, Служба безпеки України найближчим часом почне блокування сайтів, які запідозрять у підриві національної безпеки країни перед виборами президента.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/02/12/facebook_rozumiie_shcho_bez_samoregulyuvannya_piddastsya_atakam_derzhav__1508095”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP