Loading...

У Києві знайшли мертвого чоловіка: фото, відео та подробиці


У Києві на вулиці Павла Чубинського, 10, у ніч на 9 лютого, близько опівночі, у дворі біля лавки знайшли померлого чоловіка.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Информатор.


Чоловіка виявили перехожі та викликали “швидку”. Однак лікарі змогли лише констатувати смерть. Зовнішніх слідів насильницької смерті на тілі експерти не виявили. Через що чоловік помер наразі невідомо.


глав


Жителі двору, де помер чоловік, не знають його. Ймовірно, він не проживав там. На вигляд померлому 30-35 років, його особу не встановлено. Разом із тим, за словами правоохоронців, чоловік не є бездомним.Нагадаймо, раніше ми писали, що 31 січня у Києві біля будівлі Центральної виборчої комісії помер депутат Верховної Ради другого скликання.


Нагадаємо також, 24 січня померла найстаріша жінка України – 107-річна схимонахиня Іоанна (в миру – Марія Мороз).


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/02/09/u-kyyevi-znajshly-mertvogo-cholovika-foto-video-ta-podrobytsi/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP