Loading...

Поліцейські на Київщині попередили підлітків про небезпеку надсилання інтимних фотографійПідліткам у всіх районах Київської області інспектори ювенальної превенції провели виховний урок у рамках Всеукраїнської акції "Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?"


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Київській області.


Зокрема повідомляється, що інспектор ювенальної превенції Фастівської поліції у ліцеї-інтернаті провів такий урок з учнями 7-11 класів. Школярам розповіли про ризики надсилання своїх інтимних фотографій.


Також їм роз’яснили, що налагоджуючи довірливі стосунки з дитиною та використовуючи брехливі акаунти в соціальних мережах, злочинці можуть вимагати у них інтимні фотографії та шантажувати їх, погрожуючи розіслати фото знайомим. А ще можуть вимагати більш інтимні матеріали, гроші чи приватні інтимні зустрічі.


Інспектор поліції Сергій Горовенко обговорив зі старшокласниками проблему секстингу – надсилання підлітками своїх інтимних фото одне одному.


Лідери школи переглянули тематичні відеоролики та взяли активну участь в дискусії "Молодь та Інтернет".Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/02/07/policejski-na-kiyivshini-poperedili-pidlitkiv-pro-nebezpeku-nadsilannya-intimnih-fotografij/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP