Loading...

Митрополит Епіфаній зустрівся з ієрархами УПЦ в США та Канаді

Митрополит Епіфаній зустрівся з ієрархами УПЦ в США та Канаді

Відбулася зустріч ієрархів Української Православної Церкви США та Канади з Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм та Езархомом Вселенського Патріархату в Україні архімандритом Михаїлом (Аніщенком).

Про це повідомляє прес-служба ПЦУ.

"Архіпастирі обговорили поточну церковну ситуацію в Україні, накреслили плани на подальший її розвиток у правильному руслі, а також підняли низку важливих питань щодо врегулювання і вдосконалення міжцерковних відносин між Українськими Церквами по всьому світу", — йдеться у повідомленні.

Також владики поділилися своїми враженнями від нещодавнього урочистого богослужіння у Святій Софії Київській у день інтронізації Митрополита Київського.

Як відзначили у прес-службі, у зустрічі взяли участь: Предстоятель УПЦ Канади митрополит Юрій, Предстоятель УПЦ в США митрополит Антоній, архієпископ Памфілійський УПЦ в США Даниїл і прот. Тарас Удод – голова Президії Консисторії УПЦ Канади.

Як раніше повідомляло агентство, Митрополит Епіфаній затвердив склад Синоду Помісної церкви.

Фото: ПЦУ


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2635406-mitropolit-epifanij-zustrivsa-z-ierarhami-upc-v-ssa-ta-kanadi.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP