Loading...

КМДА закликала киян не купувати у аферистів земельні ділянки в зелених зонах міста

Чиновники повідомляють, що аферисти пропонують земельні ділянки в урочищах Моложі та Городище.

У Києві незаконно продають земельні ділянки в зелених зонах / фото УНІАН

Аферисти незаконно продають земельні ділянки в зелених зонах Києва.

Про це стало відомо з повідомлення на сторінці в соціальній мережі Facebook Департаменту земельних ресурсів Київської адміністрації.

«Увага! Афера! Аферисти вводять в оману громадян щодо можливості отримання земельних ділянок на зображеній території. Київською міською радою буде надано відмову, оскільки це територія зелених насаджень загального користування, яка знаходиться у межах зони охоронюваного ландшафту!» — попереджують в Департаменті.

Чиновники повідомляють, що аферисти пропонують земельні ділянки в урочищах Моложі та Городище.

«Територія на зображеннях в урочищах Моложі та Городище у Деснянському районі, згідно з містобудівною документацією — Генеральним планом міста Києва, затвердженим рішенням Київради від 28.03.2002 № 370/1804, відноситься до території зелених насаджень загального користування та знаходиться у межах зони охоронюваного ландшафту, згідно з розпорядженням КМДА від 25.12.2007 № 1714», — йдеться в інформації підрозділу КМДА.

Також важливо зазначити, що чиновники згідно вимогам законодавства відмовляють у землевідведенні в зелених зона столиці.

«За результатом розгляду клопотання щодо відведення земельної ділянки на цих територіях, Київською міською радою буде надано відмову, згідно з вимогами законодавства України», — повідомили в Департаменті земельних ресурсів.Джерело статті: “https://www.unian.ua/kiev/10431585-kmda-zaklikala-kiyan-ne-kupuvati-u-aferistiv-zemelni-dilyanki-v-zelenih-zonah-mista.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP