Loading...

Епіфаній назвав РПЦ в Україні останнім форпостом Путіна

Епіфаній назвав РПЦ в Україні останнім форпостом Путіна

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній назвав Російську православну церкву останнім форпостом президента РФ Володимира Путіна в Україні.

Про це він сказав в інтерв’ю "Радіо Свобода", передає УНІАН.Він пояснив, що церква проникає глибоко в душі православних українців.

"Є багато тих, які зараз практично розуміють, але й до кінця не розуміють, що насправді відбулося. Вони переконані, що те, що відбулося, то це відбулося в неканонічний спосіб, що Вселенський патріарх зробив це неправильно, він не мав права і так далі", — зазнчив Епіфаній.

Він наголосив, що спочатку українці чекали, що Константинополь надасть автокефалію, а тепер чекають на визнання іншими православними церквами.

"Тобто РПЦ має великий вплив. І ми віримо в те, що коли ми об’єднаємося, всі православні українці в єдиній помісній православній церкві, завершиться війна на Донбасі і Крим буде повернуто Україні. Тому що Путін втратить тут, в Україні, ту підтримку, яку він мав до цього часу. Бо якщо би він не мав цієї підтримки, то не було б війни на Донбасі", — сказав Епіфаній.

Водночас він зазначив, що підтримка наразі існує.

"І тому ми поступово будемо утверджуватися вже як єдина церква, визнана, канонічна в Україні. І поступово Росія втрачатиме цей вплив саме через душі православних українців тут", — додав предстоятель ПЦУ.

Нагадаймо, предстоятель Православної церкви митрополит Епіфаній заявив, що в Україні ще будуть існувати парафії, які будуть підкорятися Російській православній церкві.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/165750-epifaniy-nazvav-rpc-v-ukrayini-ostannim-forpostom-putina.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Николь Сахтариди проститутка   полиция   протесты Яркий представитель регионалов Валентин Ничипоренко продолжает грабить Украину Секта Мальцева «ПЯТЬ ТЫСЯЧ И СКРИНШОТЫ ТВОИ»: АФЕРИСТЫ В СОЦСЕТЯХ НАЖИВАЮТСЯ НА СУПРУЖЕСКИХ ИЗМЕНАХ США объявили награду за поимку Кенеса Ракишева. Интерпол в деле Кенес Ракишев оплачивал проституток для западных гостей Назарбаева ВИНСЕНТ ВАЙТ (БОБКОВ РУСЛАН) ОПАСНЫЙ МОШЕННИК караоке-бар Олигарх Крупчак перебивает журналистские расследования хвалебными материалами Беглый олигарх Сергей Курченко занялся рейдерством в России Бельгийская пицца от Олерского   Россия   корабли   КГГА «Бортниковка»: как глава ФСБ World WOG по жизни атакует Гомзина Рейдер Рустэм Магдеев газовые переговоры Владимир Карташян Алексей Митюшов Артюхов Писный смерть дружини дует «Дві долі» MMA Бизнес Бешенцевых
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP