Loading...

Тривалість доби на Землі: американські вчені зробили неймовірне відкриття

Дослідники з Америки вияснили, що 1,5 млрд років тому доба на Землі тривала не 24 години, а лише – 18. Це пов’язано з тим, що в той час Місяць перебував майже на 45 тис кілометрів ближче до планети, ніж зараз. Про це повідомляє PNAS.

Після вивчення стародавніх гірських порід та реконструкції процесу клімату, вчені встановили, що космічні тіла впливають на рух Землі.

Дослідники зазначили, що на обертанні планети позначилось збільшення відстані між Землею та Місяцем. Наслідком стала зміна тривалості доби та клімату.

Професор Стівен Майєрс переконаний, що Місяць поступово віддаляється від Землі. Швидкість становить 38 міліметрів на рік. Поступово доба на планеті ставатиме довшою, однак помітно це буде через мільйони років.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/zhyttya/tryvalist-doby-na-zemli-amerykanski-vcheni-zrobyly-nejmovirne-vidkryttya_921320.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP