Loading...

Українців попередили про мігрені через різку зміну погоди

В Україні на цьому тижні з 28 по 31 січня будуть фіксуватися дискомфортні погодні умови — Українців попередили про мігрені через різку зміну погоди
В Україні на цьому тижні з 28 по 31 січня будуть фіксуватися дискомфортні погодні умови
Синоптики кажуть, що цими днями можуть відбуватись різкі зміни емоційної активності, напади головного болю та зниження працездатності


Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому тижні з 28 по 31 січня будуть фіксуватися дискомфортні погодні умови. Про це повідомляє Укргідрометцентр.


«Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому тижні з 28 по 31 січня будуть фіксуватися дискомфортні погодні умови», — повідомили у прес-службі.


Синоптики підкреслили, що під час дискомфортних погодних умов людина відчуває значне навантаження на терморегуляційну систему, виникає ризик перегріву організму. Можуть відбуватись різкі зміни емоційної активності, апатія, напади головного болю, зниження працездатності, а також неуважність, відмічається швидка стомлюваність.


Виникає ризик переохолодження організму, велике або надмірне навантаження механізму терморегуляції. Людина характеризує тепловідчуття як «дуже і надто холодно». Несприятливо позначається на стані нервової, серцево-судинної та дихальної системах організму. Виникає неуважність, сонливість.


Зазначимо, що за прогнозами синоптиків у понеділок, 28 січня, в Україні буде хмарно з проясненнями, на дорогах ожеледиця, вночі та вранці на Правобережжі місцями туман, видимість 200-500 м.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/ukrajinciv-poperedili-pro-migreni-cherez-rizku-zminu-pogodi-564786.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP