Loading...

Кубів назвав терміни запуску повноцінної ЗВТ з Ізраїлем

Перший віце-прем’єр зазначив, що для запуску повноцінної зони вільної торгівлі з Ізраїлем знадобиться від трьох до семи років.

Для запуску повноцінної ЗВТ з Ізраїлем знадобиться щонайменше 3 роки / фото УНІАН

Підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Ізраїлем передбачає її поступове впровадження, яке займе від трьох до семи років.

Про це на засіданні уряду в середу заявив перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

"Це дасть можливість бізнесу підготуватися і максимально використовувати можливості вільної торгівлі", — сказав він.

При цьому Кубів додав, що одразу після ратифікації угоди Ізраїль прибере ввізні мита для 9% сільськогосподарських товарів і 80% промислової продукції українського виробництва.

"Ізраїль одразу відкриє свій ринок для українських лікарських засобів, добрив, паперової продукції, будівельних матеріалів, електронних пристроїв і апаратів, які є інноваційними", — сказав міністр.

Україна у відповідь на це одразу зніме ввізні мита для 7% сільськогосподарських товарів і 70% промпродукції ізраїльського виробництва.

Кубів також підкреслив, що угода стосується тільки товарної продукції, але в ньому прописано і початок переговорів з лібералізації торгівлі послугами між двома країнами протягом двох років з моменту набуття чинності документа.

За словами міністра, Ізраїль стане 46-ою країною, з якою Україна має угоди про вільну торгівлю.

"Це ще раз підтверджує, що ми послідовні у просуванні українського експорту, у формуванні ланцюгів доданої вартості, у створенні конкуренції у виробництві товарів на зовнішніх ринках", — сказав Кубів, додавши, що Верховна Рада повинна ратифікувати угоду.

За його словами, за неповні три роки обсяг двосторонньої торгівлі між Україною та Ізраїлем перевищив 2 млрд доларів, причому позитивне сальдо торгівлі для нашої країни становить не менше 300 мільйонів доларів. Кубів повідомив, що по деяких групах товарів зростання експорту в Ізраїль склав більше 200%, що підтверджує правильність вибору.

Як повідомляв УНІАН, Україна та Ізраїль 21 січня підписали Угоду про зону вільної торгівлі. Метою укладення угоди є створення правових підстав для лібералізації ринків промислових і сільськогосподарських товарів сторін.Джерело статті: “https://economics.unian.ua/finance/10419009-kubiv-nazvav-termini-zapusku-povnocinnoji-zvt-z-izrajilem.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP