Loading...

Сніг з дощем і різкі перепади температур: детальний прогноз погоди для всіх регіонів України – карта

Синоптики прогнозують в окремих регіонах України сьогодні дощ зі снігом, а в решті регіонів без опадів і навіть з підвищенням температури до 8 градусів тепла.

У п’ятницю, 18 січня, на більшій частині території України опадів не передбачається, однак в західних областях варто приготуватися до дощу з мокрим снігом. Відповідний прогноз був опублікований синоптиками Укргідрометцентру. Зокрема, в північних регіонах країни вдень буде до 1 ... 3 градусів, а вночі -1 ... + 1 градусів.

Уже в центрі України та на сході денна температура підніметься до 1 ... 4 градусів, вночі -6 ... -2 градусів.

В південних регіонах України вдень синоптики прогнозують 4 ... 8 градусів тепла, а вночі до 4 градусів морозу. А в столиці України очікується мінлива хмарність, стовпчик термометра вдень підніметься до 1 ... 3 градусів тепла, а вночі показники опустяться до 1 градуса морозу.Джерело статті: “http://stopcor.org/snig-z-doshhem-rizki-perepadi-temperatur-detalniy-prognoz-pogodi-dlya-vsih-regioniv-ukrayini-karta/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP