Loading...

У Києві пройшов Відкритий чемпіонат з тенісу серед представників мас-медіа

Столиця України прийняла Відкритий чемпіонат Києва з тенісу серед представників мас-медіа, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Федерацію тенісу України.В змаганнях взяли участь одразу 26 тенісистів, які були розділені на дві категорії – АТЖУ-300 та АТЖУ-500.


У рамках категорії АТЖУ-300 матчі у двох групах проходили по коловій схемі у вигляді тай-брейків (до 7 очок). У фінальному протистоянні зійшлися Сергій Сторчак і Андрій Русенко. Сильнішим з рахунком 7:5 виявився Сторчак, який увесь турнірний шлях пройшов без поразок. У поєдинку за третє місце Сергій Куркович святкував перемогу над Андрієм Яновичем – 7:4.


Учасники АТЖУ-500 були розділені на три групи та грали поєдинки на тай-брейках до 10-ти очок. В трійку призерів увійшли Сергій Суровцев (перша сходинка), Олег Хміль (другий) та Микола Коберський (третій).


Відзначимо, що турнір був організований Федерацією тенісу України, Відокремленим підрозділом ФТУ в місті Києві та Асоціацією тенісистів-журналістів України.


Зауважимо, що даний Відкритий чемпіонат Києва з тенісу серед мас-медіа став другим в історії. Перший відбувся минулої осені перед поєдинком Кубку Девіса Україна – Португалія.Джерело статті: “https://1news.com.ua/sport/u-kiyevi-proyshov-vidkritiy-chempionat-z-tenisu-sered-predstavnikiv-mas-media.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP