Loading...

Mastercard заборонить автоматичне списання коштів за підписки після завершення пробного періоду


Платіжна система Mastercard ухвалила рішення скасувати автоматичне списання коштів за підписки після закінчення пробного періоду. Як повідомляється на сайті платіжної системи, тепер необхідно ясно висловлену згоду абонента на оплату.

Тепер компанії повинні будуть відправити передплатникам за допомогою SMS або електронним листом інформацію про суму оплати, дату списання коштів, назву компанії, а також чітку інструкцію, як відмінити підписку і відмовитися від оплати. Такі повідомлення повинні будуть надсилатися користувачам перед кожним списанням коштів. Крім того, тепер всі виписки з рахунку покупця повинні містити посилання на сайт або номер телефону магазину, в якому він здійснив покупку.

Разом з тим, коли саме нові правила вступають в силу і чи будуть вони діяти у всіх країнах, де працює платіжна система, поки невідомо.

Mastercard була заснована у 1966 році. Міжнародна система обробки платежів працює у більш ніж 210 країнах.

Раніше повідомлялося, що банки РФ готуються до відключення від Visa і Mastercard, побоюючись введення нових санкцій США.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/mastercard-zaboronit-avtomatichne-spisannya-koshtiv-za-pidpiski-pislya-zavershennya-probnogo-periodu-299832_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP