Loading...

Київ набирає інспекторів, щоб слідкувати за паркуванням авто

Департамент транспортної інфраструктури Києва набирає інспекторів з паркування, які слідкуватимуть за дотриманням правил зупинки, стоянки та паркування автомобілів.

Про це заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, повідомляє прес-служба міської влади.

За його словами, уже призначені 7 інспекторів, до кінця січня планують набрати 15 осіб, а до кінця року – щонайменше 50.

"Наразі триває набір на зайняття посад головних інспекторів з паркування для роботи у Шевченківському, Голосіївському та Печерському районах", — сказав Давтян.

Він додав, що обов’язковою вимогою до кандидатів є наявність вищої освіти, адже працівники "Інспекції з паркування" державні службовці.

Їм обіцяють від 10 тисяч гривень заробітної плати.

Інспектори з паркування слідкуватимуть за дотриманням правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів; фіксуватимуть порушення, встановлюватимуть особу, відповідальної за порушення правил парковки, складатимуть постанови про адмінпорушення притягуватимуть порушників до відповідальності.

Читайте також: Депутати проти стихійних парковок. До чого слід готуватись водіям

Нагадаємо:

  • 27 вересня 2018 року в Україні набули чинності нові правила паркування автомобілів.
  • Згідно з законом, запроваджується фото- та відеофіксація порушень правил зупинки, стоянки та паркування транспорту. Зазначається, що за порушення правил паркування автомобіль буде евакуйований. Також законом визначено, що розмір штрафу буде залежати від тарифа на майданчику.

Детальніше про нововведення можна прочитати ТУТ.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/01/16/7203927/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
FIFA Проект «Второй паспорт»: иммиграция станет легкой! Криминальный владелец ГК МИЦ Рябинский Андрей Михайлович и Сергей Михайлов по кличке Михась Где миллионы: криминальные подробности о деятельности ГК МИЦ Агент \"Нурбану\" - старая правда о Кариме Масимове   инсульт Людмила Демченко: канцелярская крыса в налоговой лишь бы во власть Алексей Муляренко: куда угодно Атлетик Більбао Степан Гавриш: биоргафия политической проститутки Президент Беларуси Наиля Аскер-Заде передала компромат на Путина западным спецслужбам Бакай Банк Егор Терентьев Безлюдный центр Бериславський район Захаров Игорь Нарусова Людмила Слесарев Александр Тягачев Леонид Цепов Роман Селезнев Кшиштоф Пендерецкий Алексей Панин Анатолий Еркулов Персия Тимошенко: Тигипко недоплатил бюджету 100 млн. долларов Патох Шодиев попал в скандал. О ком молчит Навальный? Тимур Кулибаев и британский принц Эндрю. Их всех связывает постель!
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP