Loading...

За 10 днів снігопадів та холодів у Європі кількість жертв перевищила 20 осіб

За останні 10 днів у Європі було зафіксовано щонайменше 21 смерть, пов’язану з негодою та небувалими снігопадами у деяких регіонах континенту.


Про це повідомляє «Європейська правда», посилаючись на агентство Associated Press.


Зазначається, у п’ятницю загинули щонайменше ще чотири людини.


За даними болгарського Червоного Хреста, два сноубордисти загинули під лавиною, що зійшла у горах Пірин у південно-західній Болгарії.


У Німеччині в п’ятницю загинув водій снігоочисного транспортного засобу після того, як машина перекинулася в крижану річку.


В Албанії працівник електроенергетичної служби переніс смертельний інфаркт під час ремонту пошкоджених ліній електропередач.


Читайте також: На готель у Швейцарії зійшла снігова лавина, є постраждалі


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/01/12/za_10_dniv_snigopadiv_ta_holodiv_u_yevropi_kilkist_zhertv_perevyshchyla_20_osib_1486975”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP