Loading...

Тимчук про обстріл автомобіля підприємства "Вода Донбасу": Пошкодження кузова машини вказують на постановний підрив

Інцидент стався 10 січня

Пошкодження автомобіля комунального підприємства "Вода Донбасу", який нібито було обстріляно 10 січня в районі села Крута Балка в Ясинуватському районі Донецької області, свідчать про постановний підрив машини. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив нардеп від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Учорашній інцидент з обстрілом машини комунального підприємства "Вода Донбасу" в районі населеного пункту Крута Балка (в не підконтрольній Україні частині Донецької області) росЗМІ посилено використовують для спроб дискредитації Збройних сил України. Нібито цей обстріл скоїли не російські окупанти, а підрозділи Об’єднаних сил", – нагадав Тимчук.

Аналізуючи фото пошкодженого автомобіля, він зазначив, що озброєння, типу гранатометів і гармат БМП, не могло бути використано під час обстрілу.

"Відстань від позицій передових підрозділів Об’єднаних сил на цій ділянці до місця обстрілу (2,5 км), особливості рельєфу (а саме – перепад висот приблизно 30 м "не на користь" підрозділів ОС) і перешкоди у вигляді лісосмуги вздовж дороги унеможливлюють використання для ураження автомобіля озброєння типу РПГ, СПГ, гармати БМП-1 тощо – про що заявляють російські окупанти", – пояснив нардеп.

За його словами, аналіз опублікованих фото- і відеоматеріалів із місця події свідчить про те, що характер деформацій кузова машини не відповідає типовим ознакам влучення боєприпасів зазначеного виду озброєнь.

"Пошкодження кузова машини та інші ознаки на місцевості, що з’явилися внаслідок займання машини, вказують на постановний підрив автомобіля. Метою цієї "постановки", цілком очевидно, є намір звинуватити українську сторону в цілеспрямованому обстрілі машини комунального підприємства з метою подальшого висвітлення цього факту як "чергового злочину ЗСУ проти мирних жителів Донбасу". Інших пояснень цієї провокації російських окупантів немає", – додав Тимчук.


https://www.facebook.com/dmitry.tymchuk/posts/1875173422611304

10 січня в районі села Крута Балка було поранено трьох співробітників підприємства "Вода Донбасу". Бойовики "ДНР" заявили, що автомобіль обстріляли українські військові, повідомляє підконтрольне бойовикам агентство ДАН.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-timchuk-pro-obstril-avtomobilja-pidprijemstva-voda-donbasu-poshkodzhennja-kuzova-mashini-vkazujut-na-postanovochnij-pidriv-651992.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP