Loading...

Обрізав волосся і значно набрав вагу: Сальвадор Собрал після пересадки серця змінився до невпізнаваності


Сальвадор Собрал здобув світову популярність після історичної для Португалії перемоги на «Євробаченні» у 2017 році. Пісня Amar Pelos Dois, яку для співака написала його рідна сестра Луїза, стала абсолютним фаворитом серед міжнародного журі і телеглядачів. Однак після тріумфу на сцені Сальвадору довелося пройти серйозні випробування в повсякденному житті, зокрема зі здоров’ям. Через півроку після «Євробачення» артист був госпіталізований, а ще через три місяці переніс пересадку серця. На щастя, все пройшло успішно і співак з часом повернувся до концертної діяльності.

Судячи з останніх фото виконавця в Instagram, зміни в його житті позначилися і на зовнішності. Від худорлявого сентиментального хлопця не залишилося й сліду. На зміну йому прийшов мужній бородатий чоловік.

Instagram/salvadorsobral.music

Похожие материалы:

Победитель «Евровидения-2017» госпитализирован и...

Александр Скичко собрался жениться

Мила Йовович хотела стать ведущей Евровидения-2017

Як розповідав Сальвадор в одному зі своїх останніх інтерв’ю, новий імідж йому більше до душі.

«Я перегорнув сторінку: сьогодні я інший. Для мене довге волосся, яке я носив, залишилося в минулому. З новою стрижкою я почуваюся свіжіше й легше», – запевняє співак.

Сподіваємося, усі негаразди артиста залишилися в минулому, а всі зміни і справді підуть йому на користь!


Джерело статті: “https://elle.ua/ludi/novosty/obrzav-volossya--znachno-popravivsya-salvador-sobral-zmnivsya-do-nevpznavanost/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP