Loading...

Далеко йти: на Львівщині священик відмовився відправляти похорон жінки

Далеко йти: на Львівщині священик відмовився відправляти похорон жінки
Далеко йти: на Львівщині священик відмовився відправляти похорон жінки

На Львівщині священик відмовився відправляти похорон жінки, «бо далеко йти до хутора».

У Дрогобицькому районі на Львівщині, сільський священик відмовився провести чин похорону жінки.

Про це повідомляє на сторінці групи «Дрогобич і дрогобичани» у "Фейсбуці" Andrew Dolynyuk, – пише Форпост.

Як зазначається у дописі, «ситуація сталася сьогодні у селі Воля Якубова. Місцевий священик відмовився поховати за традиціями Християнства цю надзвичайно поважну жінку».

«Розкажу про ситуацію, яка трапилася сьогодні у селі Воля Якубова. Священник, який править у селі, називається Отець Іван. Сьогодні, був похорон найстарішої і найповажнішої жінки в селі – баби Марти. Прожила баба Марта важке життя. Свого сина поховала з Афганістану. Одну дочку виховувала і утримувала до останніх днів з синдромом Дауна.

Була у дійсності, дуже побожна, і дуже добра людина. Сьогодні був похорон баби Марти. Священик Іван відмовився поховати за традиціями Християнства цю надзвичайно поважну жінку. Тобто не відправляв і не запечатував домовину дома, де зібралися родичі й сусіди. Бабу Марту без Християнських традицій винесли з дому, і просто понесли на цвинтар. І лиш у церкві була відправлена дуже коротка служба без традицій запечатувавання гроба…», – йдеться у дописі Andrew Dolynyuk.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/276516-daleko_jti_na_ljvivshchini_svjashchenik_vidmovivsja_vidpravljati_pohoron_hinki”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP