Loading...

МОЗ заявило, що 99% ліків в інтернеті є контрабандою або фальсифікатом

МОЗ заявило, що 99% ліків в інтернеті є контрабандою або фальсифікатом

МОЗ радить українцям не купувати ліки в інтернеті, бо продаж ліків онлайн на даний час в Україні на законодавчому рівні не врегульований. У 99% випадків — це фальсифікат або контрабанда.

Про це в коментарі УНН повідомив керівник Державного фармакологічного центру МОЗ Віктор Чумак.

«Не розроблено ліцензійні умови для продажу ліків в інтернеті. А якщо у вас є ліцензія на торгівлю — значить, у вас є умови для зберігання ліків, для контролю за їх якістю. У разі інтернету — це «кіт у мішку». Як з «евробляхами», — зазначив він.

Ліки, які продають в інтернеті, коштують дешевше. Але, за словами Віктора Чумака, тільки тому, що у 99% випадків – це контрабанда або фальсифікат.

«Взагалі невідомо, звідки продавці беруть ці ліки. Цілком можливо, що це будуть далеко не ліки. Тому потрібно обходити такі покупки десятою дорогою», — каже Віктор Чумак.

За даними МОЗ, українці витрачають значні кошти на «ліки, які не працюють». Причини такої тенденції, на думку чиновників, у неконтрольованій рекламі лікарських засобів.

З іншого боку, як вважають депутати, аптеки в Україні перетворилися в супермаркети, які переслідують, передусім, комерційні цілі, забувши про соціальну відповідальність і місію.

Аби навести лад на аптечному ринку, в парламенті зареєстрували законопроект №8591, який передбачає низку обмежень для власників мережевих аптек. Таким чином, законодавці прагнуть поліпшити конкуренцію і знизити ціни на лікарські засоби.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/zdorov-ya/item/37500-moz-zaiavylo-shcho-99protsent-likiv-v-interneti-ie-kontrabandoiu-abo-falsyfikatom”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP