Loading...

Апарат InSight встановив перший науковий інструмент на Марсі


Апарат NASA InSight встановив на Марсі перший науковий інструмент. Як повідомляється на сайті агентства, апарат передав на Землю знімок, на якому можна побачити сейсмограф, розташований на поверхні Червоної планети.

Перш ніж перейти до установки сейсмографа, дослідники провели перевірку працездатності роботизованої руки апарату для того, щоб упевнитися, що він зможе розташувати інструмент коректно. Після того, як всі перевірки були завершені, InSight отримав пакет необхідних команд. 19 грудня сейсмограф був встановлений на відстані 1,6 метра від апарату.

У найближчі дні команда місії вирівняє положення сейсмографа відносно поверхні Марса, а протягом наступних кількох тижнів відрегулює довжину шлейфа, що з’єднує інструмент зі станцією, встановить над інструментом вітрозахисний ковпак за допомогою руки і відкалібрує його.

InSight здійснив посадку на Марс 26 листопада. Місія апарату розрахована на два роки, цей час він буде збирати дані про внутрішню будову і склад Марса. Це дозволить дослідникам отримати додаткові відомості про те, як були сформовані кам’янисті космічні тіла в Сонячній системі.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/aparat-insight-vstanoviv-pershiy-naukoviy-instrument-na-marsi-297618_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP