Loading...

Вселенський патріарх Варфоломій запросив Епіфанія на вручення томосу

Вселенський патріарх Варфоломій запросив новообраного предстоятеля Православної церкви України Епіфанія на вручення томосу до Стамбула 6 січня.


Про це йдеться у повідомленні Вселенського патріархату в Facebook.


«З Божою славою, великою радістю та задоволенням, Вселенський Патріархат оголошує про успішне завершення роботи об’єднавчого собору заснуванням нової православної автокефальної церкви в Україні… Митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній обраний її предстоятелем», – йдеться в повідомленні.


У Вселенському патріархаті підтвердили, що Епіфаній звернувся до патріарха Варфоломія, «висловив свою повагу і попросив благословення матері церкви на здійснення служіння».


«У цьому контексті оголошено, що Вселенський патріарх Варфоломій запросив блаженнійшого Епіфанія на Фанар, щоб спільно провести божественну літургію на велике свято Богоявлення та вручити йому Томос про створення нової сестринської автокефальної церкви», – йдеться в повідомленні.


Як повідомлялося, у суботу об’єднавчий собор обрав митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія (Думенка) предстоятелем єдиної Української православної церкви.


Представляючи Епіфанія на Софійській площі у Києві, президент Петро Порошенко заявив: »Саме йому випаде почесна місія разом з президентом поїхати до Константинополя на початку січня і отримати довгоочікуваний томос».Джерело статті: “https://zik.ua/news/2018/12/16/vselenskyy_patriarh_varfolomiy_zaprosyv_epifaniya_na_vruchennya_tomosu_1470781”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP