Loading...

У Росії розповіли про серйозні проблеми з військовою гордістю Путіна

У Росії розповіли про серйозні проблеми з військовою гордістю Путіна

На сьогоднішній день російський флот, який президент РФ Володимир Путін називав гордістю Росії, залишився практично без розвідувальної авіації.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на матеріал капітана 3-го рангу запасу Максима Климова, опублікований на сайті “Независимой газети”.

За його словами, функції розвідувальної авіації в більшості випадків виконують вкрай дорогі протичовнові літаки, яких мало.

“Проблема тут не тільки у вартості такої розвідки, але і в її періодичності: рідкісні прольоти розвідлітаків, про які, як правило, заздалегідь дізнаються “партнери”, навряд чи є ефективним засобом розвідки”, – зазначив Климов.

Він додав, що у російської морської авіації насправді є не тільки технічні, але і організаційні проблеми, зокрема, є складнощі з фінансуванням.

Нагадаймо, раніше керівник Центру міжнародної безпеки ІСЕМВ РАН ім. Е.М. Примакова Олексій Арбатов заявив, що військові і політичні істеблішменти Російської Федерації і США реально допускають пряме зіткнення своїх армій і флотів.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/12/11/u-rosiyi-rozpovily-pro-serjozni-problemy-z-vijskovoyu-gordistyu-putina/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP