Loading...

Втеча Януковича з Росії: в Україні розповіли, як будуть діяти

Президент-втікач Віктор Янукович навряд чи буде виїжджати на лікування до Ізраїлю, у противному випадку — Україна звертатиметься до країни з вимогою видати підозрюваного.

Про це розповів Головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає "Новое Время".

"Екс-президент Янукович оголошений у розшук за системою Інтерполу, виставлена відповідна картка, але хочу зазначити, що держава Ізраїль не є учасником Інтерполу. Практики міжнародного правового співробітництва між Генпрокуратурою і державою Ізраїль є", — розповів Матіос.

Проте, як повідомив військовий прокурор, він мало вірить, що Янукович покидатиме межі РФ."Я дуже смутно вірю в будь-яке переміщення з-за меж резервації, де знаходиться екс-президент України за народженням і походженням, ця екс-резервація — це рівно Ростовська область і якесь невеличке територіальне утворення там, де він проживає під охороною точно не українців, а спецслужб іншої держави. [Це] мені дає підстави думати, що там йому і місце; його нікуди, ніхто й ніколи не буде переміщувати", — переконаний експерт.

Якщо ж переміщення все ж таки відбудеться, Україна вимагатиме екстрадиції президента-втікача.

"Є визначені міжнародно-правові процедури. Якщо відбудеться факт, ми зобов’язані звернутися. Але я не хочу "вангувати" (тобто "бути Вангою"), передбачати чи щось стверджувати. Я не вірю в можливість будь-якого виїзду за межі РФ екс-президента Януковича", — розповів Матіос.

Як повідомляв "Апостроф", раніше російські ЗМІ з посиланням на лікарів повідомили, що Віктора Януковича доставили в клініку в нерухомому стані з підозрою на травму хребта і коліна. Передбачається, що травму він отримав на одному з тенісних кортів в Підмосков’ї. Офіційного підтвердження ця інформація не отримала.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/judiciary/2018-12-09/begstvo-yanukovicha-iz-rossii-v-ukraine-rasskazali-kak-budut-deystvovat/148312”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
псевдомінування Ресей Басты сөздер: Бокс подлодка   ґрати   колонія Кудіяров формула Штайнмайера Устинов Павел Бывшая жена Нила Ушакова ликвидирует фирму INSPIREME и общество YOUNG.LV Басты сөздер: Сенат твой» — как бизнес Робсона участвовал в мутных схемах за границей отмывочный «Чешский в мусорном баке не сгниваемый Александр Данильчук Вечный и нептопляемый Иван Боршош: любитель пьяной езды желает получить мандат Андора ГМО-рейдер Валерий Дема убивает Украину изнутри Лоббист российского бизнеса Анатолий Гиршфельд прячется за мандатом нардепа Покровитель бокса Андрей Рябинский – рейдер-девелопер всероссийского уровня Любимая шлюха Костина приросла элитной недвижимостью Андрей Костин и Наиля Аскер-Заде устроили групповуху в кабинете Путина Украинский сценарий в Казахстане и Кенес Ракишев. Россия и Китай готовятся разорвать страну Жанна Силецкая зачищает Гугл от упоминаний о своих преступлениях Кенес Ракишев в суде США сказал правду о письмах с малолетками Анатолий Пахомов ЧТО ОН «ПОЛНОСТЬЮ НА КРЮЧКЕ У ФСБ» КЕНЕС РАКИШЕВ НАПРЯГСЯ ПОСЛЕ ПУБЛИКАЦИЙ О ТОМ Хлебников
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP