Loading...

Колишній прокурор Криму програв суд ГПУ за внесення до списку зрадників

Дмитро Лісовий позивався до ГПУ та програв

Верховний Суд відмовився задовільнити скаргу колишнього прокурора АР Крим Дмитра Лісового, який вимагав від Генпрокуратури спростувати підозру у державній зраді.

Про це повідомляє Українська правда.

Колишній працівник прокуратури подав позов про захист честі та спростування недостовірної інформації проти ГПУ у квітні 2016 року. Згідно з позовом, він вимагав визнати інформацію про його винуватість у держзраді недостовірною, зобов’язати ГПУ спростувати цю інформацію на телебаченні та видалити його фото та особисті дані з сайту ГПУ.

Генпрокуратура у 2015 році внесла Дмитра Лісового до списку "144 прокурорів-зрадників" та оприлюднила їхні дані. За даними наглядового відомства, 144 колишні працівники прокуратури АР Крим "всупереч вимогам законодавства України, порушуючи присягу працівника прокуратури України, після анексії РФ півострова Крим перейшли на службу до незаконно створеної прокуратури Республіки Крим та виконують вказівки і розпорядження так званих керівників зазначеної прокуратури".

Дивіться також

  • У Києві затримали екс-суддю АР Крим, якого звинувачують у держзраді

Їм було оголошено про підозру за ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада, тобто надання іноземній державі та її представникам допомоги у проведенні підривної діяльності проти України). Санкція статті передбачає від 12 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте у новому номері
журналу НВ

  • Люди НВ: 18 українців, які рухають країну вперед
  • Головні ризики та досягнення у держбюджеті-2019
  • Україна йде на рекордний врожай у своїй історії
Читати журнал онлайн
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/kolishnij-prokuror-krimu-prohrav-sud-hpu-za-vnesennja-do-spisku-zradnikiv-2511856.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP