Loading...

Українські прикордонники затримали вантажівку, якою намагалися вивезти до РФ півтонни сируНа Харківщині співробітники Державної прикордонної служби України викрили незаконну оборудку з переміщення півтонни сиру до Росії.


Між українським населеним пунктом Тополі та російським н.п. Пригородні Тополі було виявлено вантажівку, що зупинилася біля кордону. З неї невідомі особи почали вивантажувати та переміщували товари на територію РФ. Однак їх задум був викритий прикордонниками. При наближенні останніх, невідомі особи покинули і авто, і пакунки та вдалися до втечі на територію Росії, – прес-центр ДПСУ.Біля автомобіля та у вантажівці прикордонники виявили близько півтонни твердого сиру. Вантаж доставлено у відділ прикордонної служби, планується його передача до ДФС. Також тривають заходи щодо виявлення та затримання осіб, причетних до даного правопорушення.


Нагадаймо, На Волині п’яний чоловік облив бензином автівку прикордонника і погрожував підпалити.


Джерело статті: “https://informator.news/ukrains-ki-prykordonnyky-zatrymaly-vantazhivku-iakoiu-namahalysia-vyvezty-do-rf-pivtonny-syru/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP