Loading...

Здійснюємо профілактику алергії у малюка


Алергія вважається найпоширенішим захворюванням серед новонароджених. Але попри це, розвиток алергічної реакції у дитини можна попередити.

  1. Однією з поширених причин алергії у дитини вважається її оточення. Зокрема, це стосується кімнати, де дитина спить і проводить більшу частину дня. Тож тут важливо робити вологе прибирання і провітрювати приміщення. Також варто забрати з кімнати всі можливі пилозбірники – м’які меблі, важкі штори, килими тощо.
  2. Фахівці рекомендують не заводити домашніх тварин, поки дитині не виповниться 1-2 роки. Якщо улюбленець був до появи малюка – максимально зменште його перебування біля дитини.
  3. Намагайтеся не використовувати засоби по догляду за малюком з різкими запахами та вмістом молочного білка.
  4. Завжди одягайте на дитину свіжий, випраний одяг.
  5. Обмежуйте всякий контакт дитини з інфекційними хворими, адже деякі інфекції можуть спричинити у дитини алергію.
  6. Найкращим захистом дитини проти алергії є материнське молоко. Воно не викликає алергії, бо містить імунні фактори, які сприяють формуванню імунної системи у малюка.
  7. З раціону мами, яка годує грудьми, слід виключити ті продукти, що мають високу алергенність: мед, горіхи, цитрусові і сою. Якщо мама схильна до алергії, то повинна обережно вживати молочні продукти, яйця і рибу.

Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/health/zdiysnyuemo-profilaktiku-alergiyi-u-malyuka-364178”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP