Loading...

Експерти розповіли про п’ять головних причин ДТП

<span>Серед основних факторів ризику в ДТП, – перевищення швидкості</span> — Експерти розповіли про п’ять головних причин ДТП
Серед основних факторів ризику в ДТП, – перевищення швидкості
За інформацією патрульної поліції України, за 10 місяців 2018 року в Україні було зафіксовано понад 122 тис. ДТП

У
«Главкомі» в п’ятницю 30 листопада відбулась прес-конференція на тему: «5 головних причин ДТП»

Запрошені гості:


  • Ольга Дробишева, експерт з безпеки дорожнього руху, голова ГО Traffic Challenge;
  • Віктор Черній, директор Центру організації дорожнього руху;
  • Смирнов Олександр, начальник Управління з питань реклами КМДА.


Учасники прес-конференції презентували запуск в столичному метрополітені соціальної реклами проти травматизму та смертності в ДТП «Стривай!» та розповіли про 5 головних причин загибелі людей у дорожніх аваріях.


Ролики будуть показані на проекторах київського метрополітену, які розміщені на платформах станцій у місцях очікування пасажирами потязі в.


Соціальну рекламу показуватимуть з 1 по 31 грудня 2018 року. За інформацією патрульної поліції України, за 10 місяців 2018 року в Україні поліцейськими було зафіксовано понад 122 тис. ДТП.


На наших дорогах лише за 10 місяців загинуло понад 2 тисячі людей, а внаслідок ДТП — понад 25 тис. осіб травмувалися. Метою соціальної кампанії «Стривай!» є дія на упередження — інформувати населення про прості, але головні принципи власної безпеки на дорозі, а також роз’яснити суть правил, методів та засобів захисту від травмування та загибелі в ДТП.


Інформаційний партнер Національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge – «Главком».


Дивіться прес-конференцію тут:Джерело статті: “https://glavcom.ua/tv/eksperti-rozpovili-pro-pyat-golovnih-prichin-dtp-549353.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP