Loading...

Невідомі підпалили іномарку екс-поліцейського, який “кришував” наркобізнес на Прикарпатті

Невідомі підпалили= іномарку= екс-поліцейського,= який= “кришував”= наркобізнес= на= прикарпатті
Невідомі підпалили іномарку екс-поліцейського, який “кришував” наркобізнес на Прикарпатті

Про це повідомляють в Управлінні НС Івано-Франківської області.

Версіям стало відомо, що іномарка належить екс-підполковнику поліції Олександру Кочкіну, якого засудили до двох років позбавлення волі за “кришування” наркобізнесу на Прикарпатті.

В Управлінні Національної поліції Івано-Франківської області підтверджують факт пожежі автомобіля.

“На даний час офіційної заяви не було. Поліція проводить перевірку”, – розповіла завідувач сектору комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Мирослава Белдик.

Нагадаємо, Олександру Кочкіну повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 307 – Незаконне зберігання з метою збуту наркотичних засобів Кримінального кодексу України.

В квітні 2017 року суд виніс вирок Кочкіну – за отримання неправомірної вигоди від родичів підозрюваного та зловживання впливом, визнати його винним та призначити покарання у виді двох років позбавлення волі та три роки заборона на обіймання посад. Утримання під вартою рахувати від дня затримання. Окрім того, суд стягнув з Кочкіна на користь держави 2774 гривні 30 копійок за проведення експертиз.


SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP