Loading...

Червоноградські гірники пікетують під стінами Львівської облдержадміністрації

Коли ніякі листи, прохання та запити не допомагають – на кораблі починається бунт. Так трапилось і на держпідприємстві «Львіввугілля»: шахтарі вийшли під стіни обласної адміністрації на безстрокову акцію протесту. Гірники вже майже два місяці поспіль не отримують зарплатні у повному розмірі. Відтак, за червень їм виплатили лише 70% від заробітку і те, аж у серпні.

Також, шахтарів неабияк турбує те, що можливості збувати видобуте вугілля на Добротвірську ТЕС просто – немає. Та на диво, шахтарів обласні чиновники почули і навіть пішли назустріч. Губернатор підняв питання львівських шахтарів нагора у міністерстві. І ось, вийшов до гірників, аби розповісти про результати. Відтак, за словами очільника області, до понеділка шахтарі отримають відповідь від державних посадовців. Натомість, шахтарі попередили: якщо жодних змін не відбудеться, то з наступного тижня вони пікетуватимуть.


SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP