Loading...

35 % українців є залежними від погодних умов

На зміну погоди у багатьох людей болить голова, з’являється денна сонливість у деяких – навпаки, безсоння, сильна втома і поганий настрій

Погоду у погіршенні самопочуття звинувачують дедалі більше українців. Спостереження виявили, що в Україні від погодних умов є залежними близько 35 відсотків дорослого населення. Симптоми цієї залежності – мігрень та інші види головного болю. Вони можуть проявлятися за найменшої зміні в погоді. Під час погодних коливань – різкому зростанні та зниженні температури – найчастіше стаються напади у тих, хто страждає на захворювання легень, нирок.
<
Завжди відчувають зміни погоди хворі на ревматизм. Вони – як барометри, які передбачають погоду краще за будь-який Гідрометцентр.

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP