Loading...

У дитсадку Запоріжжя фотографували оголених дітейУ Запоріжжі навколо дитячого садка № 221 “Пілот” виник скандал через фотографії оголених дошкільнят, про які не знали батьки.


Батьки кажуть, що не дозволяли фотографувати своїх дітей оголеними. Тим часом, у дитсадку повідомляють, що не вбачають у цьому “злого наміру”. Про це повідомляє .


За словами матері одного з дітей Алли Кліщ, інцидент стався ще у вересні 2017 року, весь цей час поліція вела розслідування. Проте вчора, 25 січня, справу було закрито через незнаходження достатніх підстав для кримінального провадження.


Вона розповіла, що у вересні до дитячого садочка прийшов чоловік, який фотографував дітей. За словами керівництва закладу, він робив знімки нібито для “куточка настрою”, який розташований у дитсадку, проте самі батьки на це згоди не давали, а дізналися про фотосесію лише згодом від малечі.


1 з 3


“Коли дитина вдома мені сказала, що її фотографували, я того ж дня зателефонувала до дитсадка, мені ніхто не зміг відповісти, хто це фотографував. Ми звернулися до територіального відділу освіти, до поліції, але там нас направили на консультацію, а потім вже до відділу молодіжної превенції. Вже в бесіді з психологом, діти почали розповідати, що фотограф пригощав їх солодощами, а також фотографував і на телефон”, – розповіла Алла.


лла також зазначила, що керівництво відмовилося надати батькам контакти фотографа, тому що це “персональні дані”, які не підлягають розголошенню.


Коли батьки пішли до поліції та написали колективну заяву проти керівництва дитячого садка, фотографа та територіального відділу освіти до них зателефонували з ювенальної превенції та попросили прийти, послухати фотографа та його версію.


Алла зазначила, що батьків попросили забрати заяви, які вони написали у поліції: “Коли ми категорично відмовилися це робити, ніхто більше нас не викликав”.


За словами Алли, яка взяла у фотографа всі світлини та бачила їхній зміст, оголеними знімали лише дівчат.


Нагадаємо, у поліції прокоментували інформацію про збоченця, який ходить біля ліцею у Житомирі.SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Эмиль Гайнуллин – загнанный «кошелек»   прокуратра Аміна Окуєва Активист с перчинкой: Ковальчук Андрей Трофимович верит в свое «большое» политическое будущее ПРИДУШЕННЫЙ БАЛЕРИНОЙ АЙДАН КАРИБЖАНОВ ВЫПИЛ ФРАНЦИЮ ДО ДНА КАК БУЛАТ УТЕМУРАТОВ ОСВЕЖЕВАЛ МИЛЛИАРДЫ GLENCORE Назарбаеву Путину Тевфик Ариф отмывает незаконные миллионы Трампу Казахстанский олигарх Кенес Ракишев попал в эпицентр секс-скандала Александр Шевеленко экстремалы аудіозапис Альберт Авдолян – армянский дудук в оркестре Кремля стоматология стоматолог пневмония вирус студентка отрута ефір Я за ценой не постою: как нефтяной эксперт заказывал конкурента The Brilliant Tzar Of Poor Rosseti Pavel Livinsky порно Федоров Михаил  eHealth  информация  Путь хакера. Из-за решетки – в нардепы. Кому взламывал Дмитрий Голубов? В большую политику лезет коммунистка-регионалка Татьяна Корост
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP