Loading...

Манафорт позивається проти мін’юсту США та спецпрокурора МюллераЕкс-керівник передвиборної кампанії президента США Дональда Трампа Пол Манафорт подав до федерального суду округу Колумбія позов проти спецпрокурора Роберта Мюллера, який веде розслідування російського втручання в президентські вибори 2016 року, на міністерство юстиції США та на заступника глави відомства Рода Розенстайна.


Про це йдеться в документах суду, – Reuters.


Адвокати Манафорта стверджують, що розслідування Мюллера не може продовжуватися у зв’язку з порушенням нормативно-правових актів мін’юсту.

У позові йдеться про те, що розгляд щодо Манафорта не стосується первісної сфери повноважень спецпрокурора з розслідування «будь-яких зв’язків або співробітництва між російським урядом та особами, пов’язаними з кампанією президента Дональда Трампа, і зосередилося на тому, що не має відношення до самого розслідування: ділових зв’язків десятирічної давності, зокрема консультаційної діяльності Манафорта у рамках політичної кампанії в Україні».


Нагадаємо, раніше Манафорта звільнили з-під домашнього арешту.

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP