Loading...

Австралія побудує найбільшу кільцеву підземну залізницюУряд австралійського штату Вікторія оголосив про намір побудувати найбільшу в країні кільцеву підземну залізницю, вартість проекту становитиме 50 млрд австралійських доларів. Про це повідомляє 1NEWS.

Відповідно до плану 90-кілометрова кільцева дорога, що налічуватиме 12 станцій, поєднає основні бізнесові та наукові центри мегаполіса, включаючи університети Монаш, Дікін та Ла Троб, і дозволить пасажирам подорожувати між приміськими зонами без необхідності в’їжджати у місто.

Сьогоднішня мережа громадського транспорту Мельбурна є “моноцентричною”, оскільки всі маршрути йдуть до центру міста. Ідея проекту запозичена у Лондоні і Токіо, де “поліцентричні” мережі метро та приміських поїздів.

Міністр транспорту штату Вікторія Джасінда Аллан зазначила, що початкове планування коштуватиме 300 мільйонів доларів, а будівництво буде розпочато у 2022 році. За її словами, нова лінія перевозитиме 400 тисяч пасажирів на день. За оцінками уряду Вікторії, будівництво буде завершено до 2051 року, і нова лінія стане найбільш завантаженою у штаті.

Джерело: УкрінформSOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP