Loading...

Вчені розповіли, на якому поверсі корисно жити


Американські вчені провели експеримент, в рамках якого з’ясували, на якому поверсі корисно жити людям. Виявилося, що життя на верхніх поверхах згубно впливає на психічне здоров’я. На думку фахівців, проживати варто не вище третього поверху. Крім того, в разі екстреної ситуації, навіть з вікна третього поверху можна вистрибнути, отримавши мінімальні травми.


Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на .


Відзначимо, що життя на першому – третьому поверхах приносить користь тільки в тому випадку, якщо багатоквартирний будинок розташований в зеленому районі населеного пункту. Але якщо будинок знаходиться в районі із забрудненою екологією, на верхніх поверхах повітря буде чистішим, аніж внизу.


Головна причина, через яку експерти не рекомендують жити вище третього поверху, є зменшення сили магнітного поля. Чим вище квартира, тим слабкіше поле, а це вже несприятливо позначається на роботі серцево-судинної, нервової та імунної систем.


Також на верхніх поверхах електричні прилади виділяють більше електромагнітних хвиль через навантаження на них. У свою чергу електромагнітні хвилі впливають на психічне здоров’я людини, а також на якість сну і настрій. Експерти рекомендують переселятися на нижні поверхи або в приватні будинки за будь-якої можливості.


SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP