Loading...

На Житомирщині двоє ув’язнених втекли із в’язниціНа Житомирщині правоохоронці розшукують двох втікачів із виправних установ: громадянина Грузії, засудженого за розбій, і жителя обласного центру, який відбуває покарання за умисне нанесення тяжких ушкоджень. Про це повідомляє 1NEWS.

“Правоохоронці встановлюють місцезнаходження Моргошії Манучара, 02.02.1987 р.н., який уночі 24 липня самовільно залишив територію Бердичівського виправного центру. Розшукуваний – громадянин Грузії, уродженець та житель м. Цаленджиха. В Україні не мав постійного місця проживання та реєстрації. У 2017 році був засуджений за злочин, передбачений ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України”, – йдеться у повідомленні.

Другий втікач, Анатолій Карпець, 10.09.1968 р.н., 23 липня близько 11.00 самовільно залишив територію підприємства у Романівському районі Житомирщини, де працював під час відбування покарання. Чоловіка у 2015 році було засуджено за злочин, передбачений ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. До взяття під варту він проживав у Житомирі.

В обох випадках поліцією розпочато кримінальні провадження за ст. 390 (Ухилення від відбування покарання у виді обмеження волі та у виді позбавлення волі) Кримінального кодексу України. Тривають заходи із встановлення місць перебування втікачів.

Джерело: УкрінформSOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP