Loading...

Пункт пропуску “Станиця Луганська” відвідала посол CША Йованович

Посол США в Україні Марі Йованович здійснила візит до Луганської області, під час якого відвідала КПВВ “Станиця Луганська” та зустрілася з керівництвом облдержадміністрації у Сєвєродонецьку, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Луганської обласної державної адміністрації.“На зустрічі в облдержадміністрації було розглянуто низку проблем життєдіяльності Луганщини. Так, виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації, перший заступник голови Сергій Філь відзначив важливість того, що члени делегації відвідали КПВВ “Станиця Луганська” та побачили належний рівень комфорту, створений для громадян українською владою”, – інформує прес-служба ЛОДА.


У свою чергу Йованович зауважила, що, звертаючись до людей на пункті пропуску з питанням “що саме я можу передати уряду у Вашингтоні?”, у відповідь почула – бажання досягнення миру.


“Якби ми змогли допомогти саме у цьому, то мали б вирішення й інших нагальних проблем”, – зауважила посол США.


Також заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко зауважив, що однією з найактуальніших проблем для області є надійне електропостачання. Електропідстанцію у Кремінній, яка з’єднає Луганщину з Об’єднаною енергетичною системою України, побудують тільки наступного року.


Тож учасники зустрічі обговорили можливі шляхи вирішення ситуації, що склалася навколо Луганської ТЕС у місті Щастя, яка залишається єдиним потужним підприємством з вироблення електроенергії в області та має запас вугілля до початку листопада. Цю сировину антрацитової групи воно отримувало з території РФ, а зараз постачання вугілля припинено. З підконтрольної українській владі території його неможливо забезпечити у необхідному обсязі через відсутність залізничного сполучення з ТЕС, зазначили учасники зустрічі.


Цю проблему, за словами посла CША в Україні, вона має намір порушити у Києві.


SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP