Loading...

Які автомобілі найбільше купували українці у 2017 році

У грудні в Україні було зареєстровано 9179 нових легкових автомобілів. У порівнянні з грудневим показником 2016 року ринок нових легкових авто зріс на 21%.


Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на асоціацію “Укравтопром”.


А за весь 2017 рік українці придбали 82,3 тисячі нових легкових машин, або на чверть більше ніж в попередньому році.


У 9 з 12 місяців лідируючу позицію на ринку нових легкових автомобілів утримувала японська марка Toyota, яка черговий раз продемонструвала найвищий показник реалізації за підсумками року. У 2017 році новим легковим автомобілям марки Toyota було видано 9696 реєстраційних номерів, що на 26% більше ніж роком раніше.


Другою за популярністю маркою в Україні, цілком очікувано, стала Renault. Ця французька марка тричі в минулому році очолювала рейтинг брендів: в лютому, березні та грудні. Результат Renault за підсумком року – 8671 зареєстрованих авто (+36% до 2016 р.).


На третьому місці Volkswagen, автомобілі якого обрали 6525 автомобіліста. Відносно попереднього року показник VW виріс на 30 відсотків.


Наступною за популярністю маркою в українців стала Skoda– 5675 авто (+37%).


Замикає п’ятірку лідерів KIA. Операторам цієї корейської марки вдалося на 34% збільшити реалізацію автомобілів KIA в Україні і закінчити рік з показником 5320 реалізованих авто.


SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP