Loading...

Американці знімуть серіал про Чорнобильську катастрофу

Американський телеканал НВО зніме міні-серіал про катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції, інформує 1News з посиланням на Variety.


ЧАЕС

Зйомки п’ятисерійного фільму почнуться навесні 2018 року в Латвії, повідомив канал на літній зустрічі Асоціації телекритиків.


Головним героєм серіалу буде вчений Валерій Легасов, призначений Кремлем розслідувати причини. Його зіграє британський актор Джаред Гарріс. Джаред Гарріс – британський актор, найбільш відомий за ролями Лейн Прайс в телесеріалі Божевільні (Mad Men) та професора Моріарті в Шерлок Холмс: Гра тіней.


Jared harris

«З моменту, коли Крейг Мазін (Craig Mazin) показав нам цю історію, ми були впевнені, що це правдива розповідь про жах і це потрібно показати», – сказав Кари Антоліс (Kary Antholis), президент HBO Miniseries та Cinemax Programming.


Проект буде першим спільним виробництвом між HBO та Sky Television.


Нагадаємо, катастрофа на атомній електростанції в Чорнобилі сталася 26 квітня 1986 року. У повітря потрапила величезна кількість смертельно небезпечних радіоактивних речовин. Викинуті в атмосферу продукти розпаду ядерного палива виявляли за сотні й тисячі кілометрів від місця аварії.


SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP