Loading...

Росія розглядає варіант виходу з Організації із заборони хімічної зброї – постпред РФ

Шульгін заявив, що РФ розглядає "всі варіанти" щодо участі в Організації із заборони хімічної зброї

Росія розглядає варіант виходу з Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ). Про це 19 листопада під час 23-ї сесії Конференції держав – учасниць організації заявив постійний представник РФ Олександр Шульгін, повідомляє "Комсомольская правда".

"Ми розглядаємо всі варіанти. Наразі я б не став забігати наперед. Наше завдання зробити все, щоб організація отримала гідний бюджет: із витратами, необхідними коштами на фінансування конвенційної діяльності", – сказав він.

Шульгін також заявив, що вважає антиросійським проект наділення ОЗХЗ атрибутивними повноваженнями.

"Ми та наші союзники будемо робити все для того, щоб повернути розвиток подій на майданчику ОЗХЗ у конструктивне русло, до практики консенсусу та діалогу", – додав постпред.

27 червня в Гаазі за розширення мандата ОЗХЗ проголосували 82 учасники організації, 24 виступили проти. До цього Кремль звинувачували в пособництві хімічним атакам у Сирії, а також у застосуванні нервово-паралітичного агента у Великобританії під час замаху на колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-rosija-rozgljadaje-variant-vhodu-z-organizatsiji-po-zaboroni-himichnoji-zbroji-postpred-rf-518196.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP