Loading...

Уряд Іспанії оголосив війну альтернативній медицині

Уряд Іспанії оголосив війну альтернативній медицині
Як приклад альтернативної медицини в іспанському уряді назвали голковколювання і гомеопатію


Уряд Іспанії планує виключити практики і методики нетрадиційної медицини з переліку послуг, що надаються медичними центрами.


Про це повідомляє AFP.


«Іспанський уряд оголосив війну альтернативній медицині, такій як акупунктура або гомеопатія», — йдеться в повідомленні.


Згідно з заявою уряду країни, план МОЗ спрямований на те, щоб уникнути потенційного шкідливого впливу нетрадиційних практик, «коли вони використовуються як альтернатива або доповнення» до науково доведеного лікування.


В уряді не уточнили, що саме мається на увазі під альтернативною медициною, але привели як приклад голковколювання і гомеопатію.


«Багато людей, як і раніше вважають, що деякі види лікування працюють, незважаючи на відсутність наукових доказів», — підкреслюється в заяві.


Нагадаймо, виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун схвильована через те, що тисячі людей досі вірять в дієвість гомеопатії та лікують хвороби гомеопатичними препаратами.


Джерело: Укрінформ


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/uryad-ispaniji-ogolosiv-viynu-alternativniy-medicini-545011.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP