Loading...

Військові підтримали законні вимоги страйкуючих шахтарів на ЧернігівщиніВимоги страйкуючих шахтарів Смолинського торфозаводу підтримує не тільки Гончарівська громада, формація “С14”, члени Спілки ветеранів війни з Росією, профспілки, але й військові.


Смолинський торфозавод – бюджетоутворююче підприємство Гончарівської громади, яке дає роботу 80 її мешканцям. Завод не тільки успішно гасить штучні борги псевдоінвесторів ТОВ “Терма Груп”, які мали на меті збанкрутувати підприємство, але й сплачує податки в громаду та утримує апарат ДП “Чернігівторф”.


Так, за 9 місяців поточного року Смолинський торфозавод сплатив в бюджет Гончарівської ОТГ 300 тисяч гривень податків. Це лише невеличка частина айсбергу соціальної відповідальності торфозаводу. Адже брикетом із Смолина опалюється більшість соціальних і бюджетних закладів громади, в тому числі і частина військового містечка.


“Ми, трудівники Смолинського торфозаводу, вимагаємо звільнення з посади директора ДК “Укрторф” зрадника і агента ФСБ Андрія Озерчука, який за 10 років свого керівництва знищив 13 із 20-ти торфозаводів країни, три з яких – на Чернігівщині. Ми заявляємо, що не допустимо втручання в роботу підприємства незаконно призначених керівників ДП “Чернігівторф” – в конкретному випадкові помічника одіозного нардепа із БПП Ірини Геращенко Іллю Рокоче. За роки незалежності держава не надала нашому підприємству жодної копійки допомоги, не надала жодного гвинтика на оновлення виробничо-технічної бази, не списала жодної копійчини штучно утворених боргів. Ми вимагаємо передати підприємство в комунальну власність громади! Ми, люди праці, в змозі зберегти стратегічне для Чернігівщини підприємство!”, – йдеться у Смолинського торфозаводу на сторінці у Facebook.


Нагадаймо, Ляшко пообіцяв повернути повагу держави до шахтарської праці.
Джерело статті: “https://informator.news/vi-s-kovi-pidtrymaly-zakonni-vymohy-stra-kuiuchykh-shakhtariv-na-chernihivshchyni/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Грузинская Православная Церковь монастырь Давид Гареджи Кемпбелл Дмитрий Добкин и наркотики в Раде. Кто барыга у нардепа?   Венгрия «Круговая порука» адвоката Юмадилова? Херсонский нардеп Сергей Хлань: верный пес щедрых господ Мангистауская область беременность звезд беременности рейдер: что известно о Романе Пицкиве? мент Столичные электросети в сетях челябинской семьи Большая жатва. Максим Мартынюк и его родня ускорили обогащение Шеремет  Чалий 3 млрд грн Миллиардер Олег Бахматюк простит госбанку свой долг в 4 скульптура Грин Олена Костевич Кенес Ракишев нашел приемника Назарбаеву Кенес Ракишев финансово поддержал Карима Масимова Казком на грани разорения! Кенес Ракишев разорил самый большой банк Казахстана футболка форма Донбасс Арена НЕЗНАЙКА В БТА. КЕНЕС РАКИШЕВ ВЕРТИТСЯ В АМЕРИКАНСКОМ СУДЕ Кенес Ракишев — делец с сомнительной подноготной намерен «развернуться» в Украине наука и технологии
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP