Loading...

Військові підтримали законні вимоги страйкуючих шахтарів на ЧернігівщиніВимоги страйкуючих шахтарів Смолинського торфозаводу підтримує не тільки Гончарівська громада, формація “С14”, члени Спілки ветеранів війни з Росією, профспілки, але й військові.


Смолинський торфозавод – бюджетоутворююче підприємство Гончарівської громади, яке дає роботу 80 її мешканцям. Завод не тільки успішно гасить штучні борги псевдоінвесторів ТОВ “Терма Груп”, які мали на меті збанкрутувати підприємство, але й сплачує податки в громаду та утримує апарат ДП “Чернігівторф”.


Так, за 9 місяців поточного року Смолинський торфозавод сплатив в бюджет Гончарівської ОТГ 300 тисяч гривень податків. Це лише невеличка частина айсбергу соціальної відповідальності торфозаводу. Адже брикетом із Смолина опалюється більшість соціальних і бюджетних закладів громади, в тому числі і частина військового містечка.


“Ми, трудівники Смолинського торфозаводу, вимагаємо звільнення з посади директора ДК “Укрторф” зрадника і агента ФСБ Андрія Озерчука, який за 10 років свого керівництва знищив 13 із 20-ти торфозаводів країни, три з яких – на Чернігівщині. Ми заявляємо, що не допустимо втручання в роботу підприємства незаконно призначених керівників ДП “Чернігівторф” – в конкретному випадкові помічника одіозного нардепа із БПП Ірини Геращенко Іллю Рокоче. За роки незалежності держава не надала нашому підприємству жодної копійки допомоги, не надала жодного гвинтика на оновлення виробничо-технічної бази, не списала жодної копійчини штучно утворених боргів. Ми вимагаємо передати підприємство в комунальну власність громади! Ми, люди праці, в змозі зберегти стратегічне для Чернігівщини підприємство!”, – йдеться у Смолинського торфозаводу на сторінці у Facebook.


Нагадаймо, Ляшко пообіцяв повернути повагу держави до шахтарської праці.
Джерело статті: “https://informator.news/vi-s-kovi-pidtrymaly-zakonni-vymohy-stra-kuiuchykh-shakhtariv-na-chernihivshchyni/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Самые города премьера песни сотрудник ОПУ данные политиков номера политиков Николай Латанский remedy entertainment 505 games control Станислав Кондрашов убивает свидетелей по делу Вороненкова Как плутоватый кутила Ливинский Павел Анатольевич вверг ПАО Россети в болото коррупции им. Собянина-Чемезова Развратник Кенес Ракишев подставил британского принца Эндрю Артур Прузовский возглавил ОПГ одесской контрабанды трезубец цифрова грамотність населення Міністерство цифрової трансформації фанат Кирилл Шевченко вымывает деньги из УКРГАЗБАНК Сергей Собянин оказался \"фейком\" Альберт Авдолян игнорирует банкротство: «Россети» теряют миллиарды? халат бабіков музыкант Гений Николай Мирошниченко не чуждый магии исчезновений Аблай Мырзахметов Повеса Павел Ливинский привез в Осетию платежки ПАО Россети вместо шампанского и звезд росэлектроника услуги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP