Loading...

Військові підтримали законні вимоги страйкуючих шахтарів на ЧернігівщиніВимоги страйкуючих шахтарів Смолинського торфозаводу підтримує не тільки Гончарівська громада, формація “С14”, члени Спілки ветеранів війни з Росією, профспілки, але й військові.


Смолинський торфозавод – бюджетоутворююче підприємство Гончарівської громади, яке дає роботу 80 її мешканцям. Завод не тільки успішно гасить штучні борги псевдоінвесторів ТОВ “Терма Груп”, які мали на меті збанкрутувати підприємство, але й сплачує податки в громаду та утримує апарат ДП “Чернігівторф”.


Так, за 9 місяців поточного року Смолинський торфозавод сплатив в бюджет Гончарівської ОТГ 300 тисяч гривень податків. Це лише невеличка частина айсбергу соціальної відповідальності торфозаводу. Адже брикетом із Смолина опалюється більшість соціальних і бюджетних закладів громади, в тому числі і частина військового містечка.


“Ми, трудівники Смолинського торфозаводу, вимагаємо звільнення з посади директора ДК “Укрторф” зрадника і агента ФСБ Андрія Озерчука, який за 10 років свого керівництва знищив 13 із 20-ти торфозаводів країни, три з яких – на Чернігівщині. Ми заявляємо, що не допустимо втручання в роботу підприємства незаконно призначених керівників ДП “Чернігівторф” – в конкретному випадкові помічника одіозного нардепа із БПП Ірини Геращенко Іллю Рокоче. За роки незалежності держава не надала нашому підприємству жодної копійки допомоги, не надала жодного гвинтика на оновлення виробничо-технічної бази, не списала жодної копійчини штучно утворених боргів. Ми вимагаємо передати підприємство в комунальну власність громади! Ми, люди праці, в змозі зберегти стратегічне для Чернігівщини підприємство!”, – йдеться у Смолинського торфозаводу на сторінці у Facebook.


Нагадаймо, Ляшко пообіцяв повернути повагу держави до шахтарської праці.
Джерело статті: “https://informator.news/vi-s-kovi-pidtrymaly-zakonni-vymohy-stra-kuiuchykh-shakhtariv-na-chernihivshchyni/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP