Loading...

У Вишневому відбудеться акція протесту проти перевізниківУ суботу, 17 листопада, у Вишневому пройде акція протесту проти високих тарифів на перевезення


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Штаб протидії недобросовісним перевізникам" у Facebook.


Громадська активістка Людмила Мартиненко повідомляє, що місцевих жителів, які розвісили на дошках та інформстендах оголошення про суботню акцію протесту проти перевізників, затримала поліція.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


Представники поліції склали адмінпротокол, всі оголошення вилучили.


Попри це, небайдужі мешканці зберуться у суботу на 11:00 біля міської ради.


Маршрутки "820" і "721" вже підняли вартість. Інші — чекають команди, за інформацією, піднімуть на вихідних.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2018/11/16/u-vishnevomu-vidbudetsya-akciya-protestu-proti-pereviznikiv/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP