Loading...

На біткоїн чекає падіння: аналітик назвав дату і новий курс

У найближчі кілька днів курс біткоїну опуститься до $5000 (станом на 15 листопада — $5500.).

Такий прогноз озвучив аналітик CoinDesk Омкара Годбоул, передає Forklog. Після того, як вартість найпопулярнішої криптовалюти опустилася до мінімальної за 13 місяців позначки, падіння може досягти психологічної позначки. Середньозважений курс першої криптовалюти знизився більш ніж на 10%, що стало одним із найсильніших падінь всередині дня в цьому році.

Новини
Біткоїн упаде: відомий трейдер розповів, коли чекати різкий поворот

Тиск із боку продавців може ослабнути, якщо ціна закріпиться вище червневого мінімуму на позначці $5780. Для зміни настроїв на ринку необхідно впевнено подолати рівень $6000..

Нагадаємо: як раніше писав OBOZREVATEL, голова біржі BitMEX Артур Хейес упевнений, що інтерес до ринку цифрових грошей буде знижуватися, як і обсяги торгів, ще як мінімум півтора року.

Венчурний інвестор Тім Дрейпер упевнений, що курс біткоїну досягне $250 тисяч до 2022 року. Крім того, Дрейпер зазначив, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) обирає механізми і підходи до регулювання криптоіндустріі.

Читайте всі новини по темі "Криптовалюти" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/na-bitkoin-chekae-padinnya-analitik-nazvav-datu-i-novij-kurs.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP