Loading...

Кардіологи знизили показник нормального тиску для жінок


Високий артеріальний тиск — це «тихий вбивця», і щоб його вирахувати, необхідний контроль. Високий артеріальний тиск — це «тихий вбивця», і щоб його вирахувати, необхідний контроль.

Об этом сообщает Информбюро


Нове дослідження показало, що у жінок діапазон здорового артеріального тиску відрізняється від аналогічного показника у чоловіків


Норма відрізняється


Американські вчені вивчили систолічний (верхній) артеріальний тиск і прийшли до висновку, що в той час як менш 120 мм. рт. ст. може бути нормою для чоловіків, у жінок цей показник повинен бути менше 110 мм.


"Отримані результати змінюють уявлення про норму кров’яного тиску. Завжди вважалося, що у чоловіків і жінок приблизно рівні показники, а насправді вони набагато відрізняються", — сказала старший автор дослідження, кардіолог Сьюзан Ченг з інституту Лос-Анджелеса.

Вище 110 мм — вже високо!


У дослідженні брали участь більше 27 тис. чоловік. В результаті з’ясувалося, що для жінок показники вище 110 міліметрів ртутного стовпа пов’язані з ризиком серцево-судинних захворювань, включаючи інфаркт, серцеву недостатність і інсульт, на відміну від чоловіків.


За словами Сьюзан Ченг, отримані дані мають далекосяжні наслідки, так як артеріальний тиск головний фактор ризику серцево-судинних захворювань. І якщо раніше нормою вважалося менш 120/80 міліметрів ртутного стовпа для всіх дорослих, то тепер цей показник повинен коригуватися в залежності від статі пацієнта.


Обчисліть «тихого вбивцю»


Автори дослідження закликають як лікарів, так і пацієнтів уважно поставитися до висновків, так як багато жінок можуть непомітно для себе вийти за межі норми.


Експерти нагадують, що високий артеріальний тиск — це «тихий вбивця», і щоб його вирахувати, необхідний контроль. Тому важливо міняти універсальний підхід, в тому числі враховувати стать пацієнта.


GreenPost  • Названо найбільш небезпечний вид картоплі для гіпертоніків
  • Названо ще один природний засіб проти високого артеріального тискуДжерело статті: “https://u-news.com.ua/106548-kardiology-znyzyly-pokaznyk-normalnogo-tysku-dlia-zhinok.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP