Loading...

Міністри оборони країн-членів НАТО зустрінуться на відеоконференції

Циклічні зустрічі міністрів оборони – через пандемію в онлайн-режимі – відбудуться у середу і в четвер.

Об этом сообщает ПОЛИТМИКС

Активність НАТО в Афганістані та Іраку, ініціатива готовності, відносини з іншими міжнародними організаціями, особливо ЄС, будуть темою відеоконференції міністрів оборони країн-членів НАТО, – анонсував у середу, 17 лютого міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак.

Голова оборонного відомства підкреслив, що це буде перша така зустріч за участі представника нової адміністрації США. Циклічні зустрічі міністрів оборони – через пандемію в онлайн-режимі – відбудуться у середу і в четвер. Міністри порушать тематику справедливого розподілу коштів на оборону, обговорять також ініціативу НАТО 2030, метою якої є, серед іншого, більша політична згуртованість Північноатлантичного альянсу.

«Це буде перша відеоконференція, у якій братиме участь секретар оборони США Ллойд Остін», – звернув увагу міністр оборони Польщі. Він додав, що тематика зустрічі міністрів була предметом його розмови з Остіном минулого тижня.

«Ми говоритимемо про ініціативу готовності – 4х30, про активність союзницьких військ в Афганістані та Іраку, про відносини з іншими організаціями, передусім, тут я маю на увазі ЄС», – сказав Маріуш Блащак.

Також він нагадав про позицію Польщі, відповідно до якої «ті здібності, що творяться в рамках ЄС, повинні збагачувати і вміння НАТО». «Є певна група країн, на щастя, у меншості, що вважає, що це правило дискусійне, ми говоритимемо на цю тему», – сказав міністр.

Згідно із анонсом на сторінці НАТО, генсекретар Альянсу Єнс Столтенберґ представить міністрам пропозиції, що започаткують підготовку до запланованого на середину цього року саміту НАТО.

Польське Радіо


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/76571-ministri-oboroni-krayin-chleniv-nato-zustrinutsja-na-videokonferentsiyi.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP