Loading...

Вільні від коронавірусу: названо п’ять островів, де немає СOVID-19У світі ще існують місця, де немає коронавірусу. Це кілька найбільш ізольованих островів, які належать Італії.

Об этом сообщает АРМС ДАТА

Про це повідомляє CNN, – передає РБК.

Зокрема, це острів Ліноза, який розташований на півдорозі між Сицилією і Тунісом у Середземному морі. Щоб потрапити на Лінозу, потрібно спочатку полетіти на острів Лампедуза, а там вже сісти на пором. Або ж можна сісти на пором в Порто-Емпедокле і відправитися в 12-годинну морську подорож до Лінози.

На цьому острові досі не було жодного хворого COVID-19. Всіх відвідувачів, які не живуть на острові, просять здати тест на COVID-19 ще на поромі, перш ніж вони зійдуть на сушу.

Також вільний від коронавірусу архіпелаг Треміті. Жителі Треміті в основному живуть на двох головних островах – Сан-Нікола і Сан-Доміно.

Пандемія нанесла сильний економічний удар по місцевим жителям острова Вулькано, тому він залишився порожнім. За час пандемії на Вулькано зафіксували лише один випадок зараження COVID-19. Острови Фелікуди і Алікуда також без випадків коронавірусу.

Нагадаємо, минулого року Антарктида перестала бути єдиним континентом без коронавірусу. COVID-19 виявили у 36 осіб на чилійській дослідній станції.Джерело статті: “https://informator.press/vilni-vid-koronavirusu-nazvano-p-iat-ostroviv-de-nemaie-sovid-19/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP