Loading...

Генерал-губернатор Канади подала у відставку через скандал

У Канаді після скандалу подала у відставку Жулі Паєтт — у 2017 році королева Британії Єлизавета II призначила її генерал-губернатором країни. У липні 2020 року Таємна рада Канади почала розслідування щодо Паєтт — вона начебто створила в офісі «токсичну середу», адже словесно ображала співробітників, а деяких доводила до сліз. Аналогічні скарги були на її головного радника.

Об этом сообщает RuGate

Про відставку йдеться у її заяві, а деталі повідомляє The New York Times.

«Кожна людина має право на здорове та безпечне робоче середовище в будь-який час і за будь-яких обставин. Схоже, так було не завжди в канцелярії секретаря генерал-губернатора. За останні кілька місяців в Рідо-холі виникла напруженість, і я шкодую про це. Для блага нашої країни і наших демократичних інститутів я прийшла до висновку, що повинен бути призначений новий генерал-губернатор», — заявила Паєтт.

The Governor General of Canada

Паєтт у минулому астронавтка, вона двічі літала у космос. ЗМІ писали, що вони опитувала співробітників про відстань між небесними тілами. За час її каденції звільнилось або пішло у тривалі відпустки багато співробітників офісу.

Посада генерал-губернатора здебільшого церемоніальна — необхідно представляти інтереси королеви. Також в обовʼязки входить підписання всіх канадських законів й виконання обовʼязків головнокомандуючого збройними силами.

Професор канадської історії в Університеті Торонто Роберт Ботвелл зазначив, що це вперше з 1867 року генерал-губернатор залишає свою посаду.Джерело статті: “https://babel.ua/news/58116-predstavnicya-britanskoji-korolevi-v-kanadi-pishla-u-vidstavku-jiji-zvinuvachuvali-u-znushchanni-z-pidleglih”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP