Loading...

Росія подасть заявку в ЄС на схвалення своєї вакцини від коронавірусу

Голова Російського фонду прямих інвестицій Кирило Дмитрієв заявив, що в лютому РФ подасть формальну заявку в Європейське агентство лікарських засобів (EMA) на схвалення вакцини «Супутник V» на використання в ЄС.

Об этом сообщает Расстрига

Про це повідомляє «РИА Новости».

Дмитрієв заявив, що незабаром будуть опубліковані результати експертної оцінки «Супутника V», які повинні показати її ефективність. Також він сказав, що російська вакцина буде виготовлятися в семи країнах, а в цьому місяці регулюючі органи девʼяти країн повинні схвалити вакцину.

  • Російську вакцину уже зареєстрували в Аргентині, Венесуелі, Болівії, Сербії, Алжирі та Палестині. Щеплення нею роблять у Венесуелі, самій РФ, Білорусі та окупованому Криму. Журналісти повідомляли, що її постачали і в Північну Корею. Угорщина, яка єдиною в ЄС хто отримав «Супутник V», відмовилася від вакцинації цим препаратом.
  • У самій Росії зареєстровано дві вакцини від коронавірусу — «Супутник V» і «ЕпіВакКорона». 13 січня президент Володимир Путін доручив з наступного тижня почати масову вакцинацію всіх росіян препаратом «Супутник V».


Джерело статті: “https://babel.ua/news/57671-rosiya-v-lyutomu-podast-zayavku-v-yes-na-shvalennya-vakcini-suputnik-v”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP