Loading...

Рішення Кабміну щодо цін на газ схвилювало МВФ: чим це загрожує

Рішення Кабінету міністрів про держрегулювання граничної ціни на газ викликало занепокоєння у МВФ, що може поставити під загрозу подальшу співпрацю.

Об этом сообщает Политика 2.0

Loading...

Відповідну заяву зробив глава Мінфіну Сергій Марченко, передає Радіо НВ.

“Про те, що таке рішення можливе, наші партнери знають. У них є відповідна реакція. Вони стурбовані, що ми в якійсь частині переглядаємо раніше взяті зобов’язання. Зараз питання полягає в тому, що це може бути частиною механізму або тимчасовим рішенням. цим займається активно в.о. міністра енергетики. Вчора у нього, до речі, був дзвінок з МВФ. Я думаю, що сьогодні також будуть проведені відповідні консультації, тобто це перманентний процес. Він відбувається постійно. Категорично сказати, що ми вже зробили що щось дуже погане поки немає [підстав]”, – стверджує чиновник.Популярні новини зараз
 • Привітання з Днем ангела Василя: красиві побажання, вірші, смс та листівки
 • Розслідування рекордної контрабанди героїну вивело на людей Кості Калоші (Костянтина Бедового)
 • Медики назвали групи людей, яким не страшний коронавірус
 • За словами Марченка, представників МВФ намагаються переконати, що неприйняття рішення щодо зниження цін може мати негативні наслідки для економіки країни в цілому.

  “Тобто тут питання, наскільки ми аргументовано цю позицію будемо доводити”, – сказав Марченко.

  Відзначимо, на сьогоднішній день, остаточного рішення щодо зниження цін поки немає, проте це може бути зроблено найближчим часом.

  Як ми вже розповідали раніше, «Нафтогаз України» готовий в рамках тарифного плану «Місячний» забезпечити природним газом побутових споживачів за регульованою ціною – 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону.

  А в Міненерго запропонували з лютого обмежити ціну на газ для «вразливих» споживачів рівнем «хаб мінус» з додаванням граничної націнки постачальників і зафіксувати таку ціну на рік.

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2021/01/14/rishennya-kabminu-shhodo-tsin-na-gaz-shvilyuvalo-mvf-chim-tse-zagrozhuye/”

  SOCIAL NETWORK
  Иследования
  Обзоры
  Теги
  Поиск
  О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

  Бизнес-планы
  Go to TOP