Loading...

У Німеччині розповіли, коли пандемію коронавірусу вдасться взяти під контроль

Німеччина сподівається взяти пандемію коронавірусу під контроль до кінця 2021 року, проте ситуація може погіршитися через поширення нових, більш заразних мутацій.

Об этом сообщает Политика 2.0Хронiки коронавірусу. Останні новини
Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
Надсилаємо щоденно о 08:00


Про це заявив президент Інституту імені Роберта Коха Лотар Вілер, передає Reuters.


На сьогодні в Німеччині зареєстровано 16 випадків зараження британським штамом коронавірусу, і чотири — штамом, виявленим ПАР. За словами Вілера, досі всі випадки зараження були привізними.


Читайте також:
Британські вчені підрахували, скільки зберігається імунітет до Covid-19


«В кінці року ми візьмемо пандемію під контроль», — сказав він, додавши, що тоді буде доступно досить препаратів для вакцинації всього населення.


За минулу добу в Німеччині зафіксували рекордний приріст летальних випадків, пов’язаних з коронавірусом, — померли 1244 людини. Всього з початку пандемії в Німеччині померла 43 881 людина. Загальна кількість інфікованих збільшилася на 25 164 та наближається до 2 млн.


Редактор: Оксана Соломка


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/nimechchina-priborkaye-pandemiyu-do-kincya-roku-ostanni-novini-50135422.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP