Loading...

До 90% мешканців Криму мають видані окупантами паспорти - постпред президента

 Постпред президента України в АРК Борис Бабін

До 90% мешканців анексованого Росією Криму мають видані окупаційною владою російські паспорти, повідомив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін.

В ефірі Радіо НВ він зазначив, що кількість людей, які не мають відповідних недійсних документів, становить до "декількох сотень тисяч".

"До кількох сотень тисяч осіб не мають "аусвайсів", але з двох мільйонів осіб (все ж таки, ми маємо бути відвертими) до 90% — люди, які мають дітей у школі; люди, які мають лікуватися, десь працювати (будь-де квазіофіціально, в межах окупаційної юрисдикції); вони змушені себе ставити на ярмо підлеглих окупантів", — сказав Бабін.

  • Читайте також: Крим в окупації. Як живуть кримчани чотири роки потому

Нагадаймо, вчора стало відомо, що найближчим часом Конституційна комісія розгляне проект змін до Конституції України щодо статусу Криму.

Зміни передбачають право корінного народу півострова — кримськотатарського — на самовизначення на своїй батьківщині в складі української держави.

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/do-90-zhiteliv-krimu-majut-vidani-okupantami-pasporta-postpred-prezidenta-2506866.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP